Poradíme Vám

Kategórie
 
 
 
 
 

Ako si vybrať kabelku

Existuje veľa odporúčaní, ako si vybrať tú správnu kabelku.
Spomenieme hlavné zásady, ktoré by sa mali uplatňovať pri výbere kabelky:
• výška postavy by mala byť priamo úmerná veľkosti kabelky, tzn. vysoké dámy by mali nemali nosiť príliš malé kabelky a naopak nízke zase príliš veľké
 

Ako sa starať o kabelky

Aj keď si kabelku vyslovene „neobliekame“, používame ju denne a často jej dávame naozaj zabrať. Je vlastne v permanentnej prevádzke: niekoľkokrát denne ju berieme do ruky, otvárame, zatvárame, hľadáme v nej peňaženku, mobil, doklady, diár, občas v nej máme aj menší nákup. Očakávame, že všetko vydrží a bude stále ako nová.
Aby sme ju takú mali čo najdlhšie, uvádzame pre Vás niekoľko rád:  
Odporúčame:
• chrániť pred mechanickým poškodením (oder, ostré predmety), pred chemikáliami (vrátane parfémov), priamym sálajúcim teplom, premáčaním, pred silným mrazom
 

Ochrana a čistenie koženej galantérie

Pri starostlivosti o kožené výrobky je najdôležitejšou zásadou predchádzať ich poškodeniu. Neznamená to len ochranu pred mechanickým poškodením, ale predovšetkým pravidelnú a preventívnu ochranu ich povrchu.
Najdostupnejším prostriedkom na ochranu a čistenie kožených výrobkov sú výrobky značky Collonil, ktoré je možné zakúpiť v predajniach koženej galantérie, obuvi a v drogériách.
 

Je lepšia kabelka z mäkkej alebo pevnej kože?

Túto dilemu rieši väčšina žien. Obe alternatívy majú svoje klady i zápory. Niekto očakáva od kabelky, aby vždy držala svoj tvar - aby ju nebolo potrebné zavesiť, ale bolo možné položiť na stoličku, stôl. Naopak iní uprednostňujú pocit, keď sa kabelka  príjemne nosí na pleci, prispôsobí sa telu a nezavadzia.  

 

Ako si vybrať peňaženku

K doplnkom, ktoré používame najčastejšie, patrí určite peňaženka. Denne ju niekoľkokrát otvárame a zatvárame, či už pri platení hotovosťou alebo kartou, vyberaní a vkladaní dokladov, zľavových kariet, poukážok, šekov či iných drobností, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou jej obsahu.

 

Ako skrátiť opasok

Aby sme vyhoveli požiadavkám väčšiny našich zákazníkov, snažíme sa pre náš e-shop zabezpečiť opasky v maximálnych dĺžkach. Keďže všetky naše opasky sú skracovateľné, môžete si prispôsobiť ich dĺžku Vašim konkrétnym potrebám. V prípade, že opasok je s prackou so záklopkou so zúbkami, skracovanie je jednoduché a zvládnete ho aj v domácich podmienkach.

 

Prečo si vybrať prírodnú bižutériu?

Prírodná bižutéria – to je krása prírodného materiálu, jeho variabilita a originalita. Ak sa pri jej tvorbe uplatní kreativita a precízne vypracovanie, vznikne nádherná bižutéria, ktorú je radosť nosiť. Škála typov je široká - od jednoduchších, jemnejších a menej nápadných, po zložitejšie a masívnejšie typy, až extravagantné kusy.

 

Variácie šatky

Šatka a šál sú ideálnymi doplnkami pre biznis oblečenia (kostým + blúzka), ale zjemňujú aj športové oblečenie (rifle + blúzka, tričko), či jednoduché puzdrové šaty. Kombinácia bielej blúzky a čiernej sukne si priam žiada doplnky a vhodným riešením môže byť práve šatka alebo šál.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia