O nás

Kategórie
 
 
 
 
 

O nás

Spoločnosť DK Real s r.o. vznikla v roku 2004 so zameraním na podnikanie v oblasti stavebníctva. V roku 2010 sme rozšírili činnosť našej spoločnosti na prevádzkovanie internetového obchodu s koženou galantériou a módnymi doplnkami pod názvom DENIMEX.

Máme radi prírodu a krásu, ktorú dokáže vytvárať. Aj preto je náš tovar z 90% prírodného pôvodu - v koženej galantérii ponúkame výrobky z prírodnej kože, v textile dominuje hodváb, v bižutérii drevo, riečne perly, koral a živica. V e-shope DENIMEX neponúkame veľké série, ale sa snažíme dopĺňať vždy nové a iné typy tovaru na spestrenie výberu, aby sme dosiahli tvarovú, farebnú, štýlovú a materiálovú rozmanitosť.

Aby  sme Vám ponúkli reálnu predstavu o našich výrobkoch, nájdete u nás podrobné informácie o rozmeroch, mnoho detailných fotografií, ako aj výrobky aranžované na figuríne (kabelky, šatky, bižutéria). Na dodanie tovaru nemusíte dlho čakať, všetok tovar ponúkaný na stránkach e-shopu DENIMEX máme na sklade a vieme Vám ho okamžite expedovať.

Naším cieľom je spokojnosť zákazníka. Prioritou je, aby bol spokojný so zakúpeným tovarom. Kladieme však dôraz aj na to, čo závisí len od nás - kvalitný servis. Ten zahŕňa dostatok informácií o tovare (popis a fotografie), komunikáciu so zákazníkom, kvalitu balenia, informácie o pohybe tovaru na ceste k zákazníkovi, rýchlosť dodania, záručný a pozáručný servis.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia